Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві проголосували за передачу Кадетського корпусу на баланс Державної судової адміністрації

Сьогодні на сесії Полтавської міської ради депутати ухвалили рішення щодо передачі Полтавського Петровського Кадетського корпусу на баланс Державній судовій адміністрації. Вона в свою чергу відновить будівлю до 2020 року.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив депутат Полтавської міської ради Юліан Матвійчук.

Це питання вже обговорювалось, зокрема, представники обласної і міської влади зустрічались з очільником судової адміністрації Зеновієм Холоднюком.

“Дякую архітекторам, історикам, краєзнавцям та активістам організації SavePoltava, які підготували супровідну документацію для проекту рішення, побратимам зі “Свободи”, які підтримували усі супровідні проекти рішення, Міністерство культури України, які надали дозвіл та контролюватимуть процес відновлення пам’ятки, депутатам Полтавської міської ради, які підтримали рішення, ну і звичайно Державна судова адміністрація України, які займуться відновленням пам’ятки до 2020 року”, – йдеться у повідомленні.

Також Юліан Матвійчук наголосив, що Кадетський корпус стане найбільшою будівлею для судової адміністрації, яку доводилось відновлювати.

поширити новину: