Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Валерій Головко та очільник Державної Судової Адміністрації дійшли згоди про передачу Кадетського Корпусу на її баланс

Державна Судова Адміністрація готова взяти Кадетський Корпус на свій баланс та привести його до ладу. Голова ПОДА Валерій Головко та очільник ДСА Зеновій Холоднюк дійшли згоди по цьому питанню. Валерій Головко закликав міськраду ініціювати передачу Кадетського на баланс ДСА вже найближчим часом.

Голова Полтавської ОДА зустрівся з очільником ДСА Зеновієм Холоднюком у Києві. Після переговорів Холоднюк погодився взяти Кадетський Корпус на баланс Державної Судової Адміністрації та привести його до ладу. Тут планують відкрити єдиний Окружний суд Полтави.

Валерій Головко під час зустрічі у Державній Судовій Адміністрації

Завдяки тому, що громадська організація SavePoltava вже підготувала всі необхідні документи, процес проходитиме швидше та простіше.

Валерій Головко звернувся до секретаря та депутатів Полтавської міськради з закликом ініціювати передачу Кадетського Державній Судовій Адміністрації.

  • Це питання треба вирішувати терміново. Ми повинні зберегти Кадетський і Полтаву, до якої ми звикли, — наголосив голова Полтавської ОДА.

Нагадаємо, що з 1995 року будівля Кадетського Корпусу дійшла до занепаду. Протягом цього часу питання не вирішувалося. Вона потребує термінових реставраційних робіт.