Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Будівлю Полтавського кадетського корпусу обіцяють здати в експлуатацію у 2020 році

Державна судова адміністрація України візьме на баланс будівлю Полтавського кадетського корпусу. Про це повідомив у Facebook після зустрічі з головою Державної судової адміністрації Зеновієм Холоднюком депутат полтавської міськради Юліан Матвійчук.

Холоднюк запевнив, що у ДСА достатньо коштів для повного фінансування проекту реставрації та самих робіт, а також досвіду роботи з Міністерством культури з подібними об’єктами.

У будівлі Кадетського корпусу планують розмістити 3 районні суди, які об’єднуються в окружний. Якщо процес буде запущений зараз, реконструйовану будівлю здадуть в експлуатацію до кінця 2020 року.

“Навіть обговорили та погодили можливості створення вільного громадського культурного простору всередині будівлі, адже місця більше, ніж займатимуть суди. Ще один плюс – звільняються приміщення дитячих садків, де зараз розміщаються наші районні суди, в яких планується відновити роботу дитячих садочків”.

За словами Матвійчука, проект про передачу Кадетського Корпусу Державній судовій адміністрації України подадуть на сесію Полтавської міськради 19 жовтня.

“До середини листопада вони закінчують процедуру прийняття будівлі і одразу ж починають розробку проекту реставрації. До кінця 2020 року завершуються реставраційні роботи та будівля вводится в експлуатацію”.

Загалом проект обійдеться у більше, ніж 200 млн грн. з Державного бюджету.

Юліан Матвійчук закликав усі депутатські фракції підтримати порятунок Кадетського Корпусу.