Лубенці вибороли перше місце у Всеукраїнському конкурсі виконавців на сопілці та цимбалах
У Луцьку провели Четвертий Всеукраїнський конкурс виконавців на сопілці та цимбалах «Волинська гуковиця». Марія Мисник здобула І місце, Анастасія Шмонденко та Володимир Адаменко вибороли ІІІ місце кожний.
Як повідомили в Лубенській РДА, вже не вперше учні Лубенської музичної школи беруть участь у цьому престижному конкурсі.
Представили мистецький навчальний заклад Лубен і Полтавщину в цілому учні викладача вищої категорії Вячеслава Мисника – Марія Мисник, Володимир Адаменко та Анастасія Шмонденко. Їхня копітка праця, досвід викладача й концертмейстера Ольги Грицун увінчались незаперечним успіхом.