Ви тут:
Суспільство Україна 

Ми вигнали ворога з Півночі, ми їх дістаємо в Чорному морі без переваги в повітрі, – Рустем Умєров

Ми вигнали ворога з Півночі, ми їх дістаємо в Чорному морі без переваги в повітрі, – Рустем Умєров

Затримки із постачанням західної військової допомоги від партнерів означають для України втрати людей і територій.

Про це сказав Міністр оборони Рустем Умєров під час панельної дискусії на форумі «Україна. Рік 2024», повідомляє АрміяInform.

«Ситуація завжди динамічна, завжди змінюється. Зараз надання допомоги не означає вчасної поставки, 50% не постачається вчасно. Якщо ми дивимось на математику війни, то економіка росії приблизно 2 трлн доларів, і вони використовують до 15% на війну, що становить понад 150 млрд доларів», — сказав Рустем Умєров.

Міністр наголосив, що союзники мають забезпечувати своєчасне постачання, тому що без переваги в повітрі важко досягти результату і ще ніколи в історії не було такого, щоб війна велася без переваги в повітрі.

«Ми вигнали ворога з Півночі, ми їх дістаємо в Чорному морі без переваги в повітрі. І зброя має велике значення, особливо коли йдеться про високотехнологічні платформи. Ми робимо все можливе і неможливе, але без своєчасних поставок це ускладнює нашу роботу», — додав Рустем Умєров.

Також Рустем Умєров розповів, що Міністерство оборони України цього року вперше розробило консолідований план потреб на 2024 рік для Сил оборони.

 

 

фото: Міноборони.


Перейти до вмісту