У Кобеляках за парти сіли 149 першокласників
До трьох міських шкіл Кобеляк, пішло 149 першокласників.
Як повідомили в Кобеляцькій міській раді, до Кобеляцької ЗОШ №2 І-ІІІ ст. ім.О. Гончара прийшли навчатися 78 першачків, їх традиційно розділили на три класи. Дещо менше прийшло дітей до Кобеляцького НВК №1; тут із 55-ти учнів сформували два класи. Ще 16 першокласників цього року прийняла Кобеляцька ЗОШ №3 І-ІІ ст.
Загалом у кобеляцьких школах цього навчального року навчатимуться 1тис 315 дітей. Слід також зазначити, що серед них 14 дітей із зони проведення антитерористичної операції на Сході України та 2 школярів з числа переселенців із Криму. Ще 7 дітей із зони АТО навчатимуться в Кобеляцькій школі-інтернат, де цього року налічується 160 вихованців, з яких 15 дітей з міста Кобеляки