Refresh

This website np.pl.ua/2024/05/ukrainskyy-basketbolist-zihraie-u-finalniy-serii-nba/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Український баскетболіст зіграє у фінальній серії НБА

Святослав Михайлюк став другим в історії українцем, команда якого вийшла у фінал Національної баскетбольної асоціації.

Про це повідомило «Суспільне спорт».

Дістатися цієї стадії “Бостону” вдалося завдяки впевненій перемозі над “Індіаною Пейсерз” у фінальній серії плей-оф Східної конференції. “Селтікс” перемогли з рахунком 4:0.

У серії проти “Пейсерз” український захисник “Бостона” взяв участь лише в одному матчі — Михайлюк вийшов на паркет у другій грі, наприкінці останньої чверті. Святослав відіграв понад хвилину та записав собі в актив три очки, влучивши у кошик з-за дуги.

В останньому матчі серії “Селтікс” здобули виїзну перемогу — 105:102. Таким чином, Михайлюк став першим в історії українцем, який виграв Східну конференцію НБА.