Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Робоча група “Прозорість і підзвітність” розглядає одну з закупівель у Кременчуцькій громаді

Робоча група “Прозорість і підзвітність” розглядає одну з закупівель у Кременчуцькій громаді

Комунальне підприємство Кременчуцької громади уклало 8 договорів на капремонт зупинок і благоустрій зеленої зони між будинками на загальну суму понад 950 тис. грн.

Джерело

Однак виникають питання щодо прозорості цих закупівель.

  • Підрядником є одна фізична особа-підприємець, яка раніше не мала найманих працівників. Після зауважень податківців, ФОП оформила 3 працівників, але не сплатила податки в повному обсязі.
  • Виникає сумнів, чи зможуть 3 працівники виконати весь обсяг робіт за 8 договорами. 4 з цих договорів вже оплачені.
  • Комунальне підприємство не в повному обсязі надало запитувані документи для аналізу, тому неможливо простежити формування ціни договорів.

Аудитори робочої групи «Прозорість і підзвітність» Полтавської ОДА повторно запитали інформацію, щоб до наступного засідання провести комплексну перевірку й надати свій висновок.

“Питання з контролю не знімаємо. Разом пильнуємо за використанням бюджетних коштів. Відкритість, прозорість та раціональність – пріоритет роботи на всіх рівнях”, – зазначив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

Громада має сконтактувати з підприємицею щодо питання офіційного працевлаштування людей і сплати податків відповідно до чинного законодавства.


Перейти до вмісту