Полтавщина Суспільство

У Пирятинській громаді провели особисто-командну спартакіаду серед жінок

З нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок провели особисто-командну спартакіаду Пирятинської громади серед жінок. Участь взяли 10 команд: Березової Рудки, Смотриків, Теплівки, Великої Кручі, Вишневецької школи, Вікторії, Кейбалівки, Центру надання соціальних послуг, Пирятинського ліцею та міської ради.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Пирятинської громади.

“Чарівні, тендітні, сильні та витривалі жінки змагалися в різних видах спорту: присіданні, піднятті гирі, піднятті тулуба, дартсі, стрибках зі скакалкою, шахах, шашках, армспорті та естафеті. Учасниці змагань енергійно та завзято взялися до завдань. Найбільш емоційно та напружено проходили змагання з армспорту та естафета”, – йдеться у повідомленні.

За результатами змагань в кожному виді спорту були визначені та нагороджені призери і переможці.

Переможцями в особистому заліку стали:

Галина Цимбал – підняття тулуба (ліцей)

Олександра Котяш – присідання (міська рада)

Анастасія Васюк – підняття гирі (Вишневе)

Світлана Сергієнко – стрибки із скакалкою (міська рада)

Валерія Смірнова – дартс (Березова Рудка)

Антоніна Ткаченко – армспорт (Смотрики)

Тамара Шестакова – шахи (Кейбалівка)

Наталія Черняк – шашки (Березова Рудка)

Ліцей – естафета

За результатами всіх змагань перемогу у Спартакіаді здобула команда Березової Рудки, другою стала команда Пирятинської міської ради, бронзовим призером стала команда ліцею.

Команди-призери та переможець були нагороджені грамотами, медалями, кубками та грошовими винагородами від міського голови Андрія Сімонова: за третє місце отримали 1000 грн, за друге – 2000 грн, за перше – 3000 грн.