Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві родинам загиблим військовим передали нагрудні знаки “За вірність народу України”

У Полтаві родинам загиблим військовим передали нагрудні знаки “За вірність народу України”

У Полтавській обласній раді перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко разом із підполковником, командиром в/ч А7311 Андрієм Барановим та в.о Полтавського міського голови Катериною Ямщиковою посмертно нагородили наших Героїв Нагрудним знаком “За вірність народу України” 1-го ступеня.

Джерело: Полтавська обласна рада у Facebook.

Це – бійці 145 окремого батальйону Територіальної оборони міста Кременчук, солдати Іван Яресько та Вадим Корнілов. Відзнаки отримали родини загиблих військових.

Яресько Іван Анатолійович народився 20 квітня 1982 року у Полтаві. Дитячі та юнацькі роки чоловіка минули у селі Удовиченки. Закінчив місцеву школу та з 1996 по 1999 роки навчався у Зіньківському професійно-технічному училищі Nº41 за спеціальністю “тракторист-машиніст, слюсар-ремонтник широкого профілю”. 3 серпня 2014 по серпень 2015 брав участь в антитерористичній операції. 24 березня 2022 року мобілізований до лав Збройних Сил України та був розвідником в розвідувальному взводі. Загинув 27 червня в районі Новомихайлівки на Донеччині.

Корнілов Вадим Тарасович народився 5 січня 1990 року, проживав у Полтаві. Був призваний на службу 21 березня 2022 року, до військової частини А 7311 116-ї бригади територіальної оборони. Вадим Корнілов був на посаді старшого стрільця-оператора 1-ї стрілецької роти. Загинув воїн 11 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі Новомихайлівки на Донеччині.


 

 

 

фото: Полтавська облрада.


Перейти до вмісту