Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

З нагоди професійного свята на Полтавщині нагородили працівників прокуратури

1 грудня колектив прокуратури Полтавської області привітали  з професійним святом та нагородили грамотами.

У заході взяли участь начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова, керівники правоохоронних органів.

“На органи прокуратури Полтавщини покладена важлива місія – тримати баланс між інтересами держави, дотриманням прав і свобод кожного громадянина. Від їхньої щоденної роботи залежать і стабільність та правопорядок в області, – зауважив Філіп Пронін. – Дякуємо за відданість справі, безкомпромісність і високу відповідальність. Нехай ваші зусилля приносять позитивні результати на благо правової демократичної України”.

Звертаючись до правоохоронців, Олександр Біленький наголосив, що вони одні з тих, хто на передовій та в тилу дбають про українську державність.

“Ваш девіз “Справедливість, закон, захист”. Нехай він буде обов’язковим для виконання – для всіх і кожного. Україна – демократична правова держава зокрема завдяки вашій щоденній праці”, – підсумував Олександр Біленький.

За сумлінне виконання професійних обов’язків працівникам прокуратури вручили грамоти Генпрокурора України, СБУ, обласної та міської влади, відзнаки ГУНП.

фото: Полтавська ОВА, обласна рада

Перейти до вмісту