Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Сімом полеглим захисникам України присвоїли звання “Почесний громадянин Миргородської громади”

На 42-й сесії Миргородської міської ради, що відбулася 30 листопада, сімом полеглим військовим – Сергію Назаренку, Ігорю Тищенку, Миколі Хоменку, Ігорю Якименку, Миколі Заваді, Костянтину Метеліну та Максиму Фещуку – присвоїли звання “Почесний громадянин Миргородської громади” (посмертно).

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

На засіданні сесії було внесено зміни до деяких попередніх рішень та ухвалено нові, важливі для життєдіяльності громади. Зокрема, було внесено зміни до регламенту роботи Миргородської міської ради восьмого скликання під час воєнного стану. Відповідно до рішення, сесійні засідання та профільні комісій під час повітряної тривоги проходитимуть в укритті без онлайн трансляції.

Іншими прийнятими рішеннями передбачено здійснення перерозподілу видатків і доходів бюджету із врахуванням вилученого до держбюджету військового ПДФО.

Підтримали депутати також рішення Про створення служби “Сервісний офіс у справах ветеранів” при Центрі соціальних служб.

Проголосували рішення, які передбачали передачу засобів, необхідних для стабільної роботи організацій в період блекауту та для функціонування укриттів і сховищ громади: генератори, кондиціонер, універсальну мобільну батарею та аптечки для пунктів незламності.

Ухвали земельні рішення.

Окрім цього, перед початком сесії міський Сергій Соломаха зробив заяву з приводу ситуації з викриттям правоохоронцями на хабарі місцевого депутата та обшуків у міській раді.

фото: Миргородська міськрада

Перейти до вмісту