Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

Пирятинці вивчають німецький досвід переробки відходів

Голова громади Андрій Сімонов вивчав досвід Бергської асоціації промисловості з переробки відходів. Програма заходів тривала з 2 по 8 грудня.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Пирятинської громади.

“Цей тижневий інтенсив покликаний на практиці, безпосередньо на виробництвах, навчити учасників європейським технологіям управління відходами: їх утилізації, переробки, налагодження логістичних ланцюгів, галузевій економіці. За умови грамотного та технологічного підходу і в Україні можна отримувати прибутки з відходів, які могли б опинитися на звалищі. Тож громаді обирати – забруднювати навколишнє середовище – ґрунт, питну воду, повітря, чи отримувати дохід з відсортованого сміття, дбаючи про довкілля”, – йдеться у повідомленні.

У Пирятинській громаді завдяки багаторічній співпраці з GIZ вдалося реалізувати багато проєктів. Зокрема, “Підтримка ініціативи з експорту технологій захисту довкілля” впроваджується німецькою федеральною компанією GIZ GmbH, спрямований на безпечне управління відходами шляхом міжмуніципального співробітництва між чотирма громадами: Пирятинською, Гребінківською, Новооржицькою та Чорнухинською, та утворення спільного комунального підприємства “Екосервіс-2022”, яке збирає та реалізує відсортоване сміття громад.

За підтримки проєкту передбачено обмін досвідом між цим підприємством та Бергською асоціацією.

фото: Пирятинська міськрада

Перейти до вмісту