Ви тут:
Featured Video Play Icon Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін підбив підсумки тижня

Начальник ОВА Філіп Пронін на брифінгу в офіційному медіацентрі підбив підсумки тижня.

Зазначив, що Полтавщина пройшла перше випробування снігом.

«Область завчасно готувалася до погіршення погоди. У пікові дні, 26-27 листопада, під час негоди працювали понад 200 дорожників та понад 160 одиниць техніки, – сказав Філіп Пронін. – 27 листопада одночасно без світла залишилися більше 430 населених пунктів, це понад 21 тисяча абонентів. Протягом перших трьох годин відновили електропостачання для більшості абонентів. Над ліквідацією знеструмлень працювали понад 320 людей та більше сотні одиниць техніки».

У пікові дні негоди 362 школи в області працювали дистанційно. У дитсадках були чергові групи. Медзаклади працювали в штатному режимі.

На Полтавщині відкрили перше «вікно життя». Його облаштували у Полтаві, в Центрі спеціалізованої педіатричної допомоги обласної лікарні.

«Там батьки, які вирішили відмовитися від своєї дитини, зможуть анонімно її залишити в безпечному місці. Кримінальна відповідальність за такий вчинок не передбачена. Звертаю увагу, що ми не заохочуємо батьків залишати своїх дітей, – наголосив Філіп Пронін. – Нещодавній випадок із покинутим на смітнику малям спонукав нас як обласну владу оперативно реагувати».

При ОВА продовжує працювати робоча група «Прозорість і підзвітність». На черговому засіданні приділили більше уваги безпековим питанням і створенню житла для ВПО. Серед тем – закупівля двох модульних укриттів для освітніх закладів Мачухівської громади, реконструкція будівлі під житло для ВПО у Пришибській громаді, капремонт приміщень обласного закладу з надання психіатричної допомоги для розміщення ВПО. За всіма об’єктами відпрацюють профільні служби за своїми напрямами.

Полтавщина продовжує бути надійним тилом для фронтових областей країни. Прийняли ще 20 людей старшого віку з Донецької, Запорізької та Херсонської областей. Їх розмістили в Горбанівському геріатричному пансіонаті.

Очільник області зазначив, що формується нова команда ОВА. Цього тижня призначені два заступники начальника ОВА Володимир Василенко  та Богдан Корольчук.

Філіп Пронін додав, що на чотирьох міжміських маршрутах в області знизили вартість проїзду.

Відпрацьовується питання щодо переїзду міського ЦНАПу в приміщення Дія Центру.

Перейти до вмісту