Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Кожна копійка, витрачена на захисні споруди, має бути під неухильним контролем, – Філіп Пронін

У Полтавській ОВА провели чергове засідання робочої групи “Прозорість і підзвітність”. Розглянули питання закупівлі двох модульних наземних укриттів для освітніх закладів Мачухівської громади. Спільно відпрацювали із СБУ, поліцією та Держаудитслужбою.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін у Telegram.

“Цього разу – більше уваги безпековим питанням. Кожна копійка, витрачена на захисні споруди, має бути під неухильним контролем”, – зазначив Філіп Пронін.

Начальник ОВА поінформував, що по одному з об’єктів заблоковане перерахування коштів підряднику, оскільки укриття не доставлене, є питання щодо завищення вартості майна. Поліція нині проводить перевірку, триває досудове розслідування.

“Продовжуємо роботу з моніторингу прозорого будівництва і реконструкції житла для внутрішньо переміщених осіб. Зокрема реагуємо й на тематичні матеріали в медіа. Винесли на розгляд групи ситуацію з реконструкцією будівлі під житло для ВПО у Пришибській громаді. Фахівці БЕБ проаналізують ланцюги постачання будматеріалів для проведення робіт”, – розповів Філіп Пронін.

Крім того, як зазначив начальник ОВА, нині БЕБ проводить дослідження щодо капремонту приміщень обласного закладу з надання психіатричної допомоги для розміщення ВПО. Ретельний аналіз за своїми напрямами по обох об’єктах здійснять фахівці Держаудитслужби.

“Продовжуємо системну роботу. Будівництво й облаштування укриттів у закладах освіти, створення житла для переселенців – безперечно, добрі справи. Але вони мають бути зроблені без порушень і прозоро”, – додав він.

фото: Telegram Філіпа Проніна

Перейти до вмісту