Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині використали понад дві тисячі тонн протиожеледної суміші

26 та 27 листопада спецтехніка, яка обслуговує дороги державного та місцевого значення взимку, працювала в режимі чергування. На автошляхах було залучено майже 200 одиниць техніки, зокрема піскорозкидачі, трактори та грейдери. Для обробки дорожнього покриття використали понад дві тисячі тонн протиожеледної суміші.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Проблемні питання, які виникли під час подолання наслідків негоди, обговорили начальники РВА та представники профільних структурних підрозділів і служб на нараді, яку провів заступник начальника ОВА Максим Калінін.

“Забезпечити якісний проїзд автошляхами області – наш обов’язок і відповідальність кожного керівника особисто. Під час негоди ми побачили, що є певні проблемні питання, які потрібно доопрацювати. Тож повинна бути скоординована робота всіх служб”, – заважив Максим Калінін.

За інформацією керівників РВА, в Лубенському районі дороги – в проїжджому стані, були затори на автошляху поблизу Пирятина, які відразу ліквідували.

У Миргородському районі автошляхи прочищені, проблемною залишається ділянка автотраси від Миргорода до Комишні в бік Гадяча. Там виник затор та потребує розчищення. До кінця дня туди виїдуть підрядники і розчистять дорогу.

У Полтавському районі проблемною була ділянка дороги в бік Зінькова, наразі питання вирішили.

Уваги потребують ділянки автошляхів Кременчук – Семенівка та Кременчук – Липове. Через значний сніг та перемети деякі відрізки були в непроїжджому стані. Наразі там уже працюють снігоприбиральні машини.

фото: Полтавська ОВА

Перейти до вмісту