Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині керівники шкіл навчаються впроваджувати реформу НУШ

У Полтавській області проводять навчання керівників (директорів та заступників директорів) закладів загальної середньої освіти за напрямом реформи “Нова українська школа”.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2023 року № 1023 “Питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам” на базі Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В. Остроградського розпочали роботу з підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які забезпечуватимуть реалізацію Державного стандарту базової середньої освіти на першому (адаптаційному) циклі базової середньої освіти (5-6 класи) у 2023/2024 навчальному році.

Тренінги для керівників проходять з використанням дистанційних технологій навчання.

З 20 листопада по 15 грудня планують охопити 1200 осіб з усіх територіальних громад Полтавської області, це 40 груп від 30 до 35 осіб. Учасники оволодіють новими знаннями з нормативно-правового забезпечення діяльності закладу освіти, інклюзивного навчання в НУШ, діяльнісного підходу у контексті забезпечення сталості реформи НУШ, підтримки ментального здоров’я тощо.

По завершенню навчання кожен з учасників отримає сертифікат про підвищення кваліфікації на 30 годин/1 ЄКТС.

фото: Полтавська ОВА

Перейти до вмісту