Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві попрощаються із загиблим сапером Дмитром Цисем

29 вересня об 11 годині біля Свято-Успенського кафедрального собору відбудеться прощання з полеглим Дмитром Цисем.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Дмитро Віталійович Цись народився 3 березня 1999 року в Полтаві.

У 2018 році закінчив Державний навчальний заклад “Полтавський центр професійно-технічної освіти”, отримав професію – слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Кваліфікований тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва.

25 квітня 2023 року прийнятий на службу в ДСНС України на посаду сапера відділення піротехнічних робіт групи піротехнічних робіт частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області.

Протягом травня та червня 2023 пройшов первинну професійну підготовку у Міжрегіональному центрі гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України за напрямом «Сапер (розмінування)» та домедичної допомоги «Перший на місці події».

14 серпня 2023 року присвоєно спеціальне звання – сержант служби цивільного захисту.

На підставі наказу АРЗ СП ГУ ДСНС України у Полтавській області був направлений у відрядження з 5 вересня 2023 задля забезпечення виконання завдань із гуманітарного розмінування населених пунктів, об’єктів інфраструктури та територій Донецької області, перейшовши у розпорядження начальника ГУ ДСНС України у Донецькій області.

15 вересня 2023 року о 08:10 год ранку у лісовому масиві Лиманського лісництва, поблизу м. Лиман Краматорського району Донецької області, слідуючи до місця очищення місцевості від вибухонебезпечних предметів постраждав від вибуху в результаті підриву на ворожій протитанковій міні. Отримав баротравми та опіки IV ступеня до 40% тіла (обличчя, тулуба, верхніх та нижніх кінцівок).

15 вересня 2023 року госпіталізований до опікового центру та перебував на стаціонарному лікуванні в Комунальному некомерційному підприємстві «Київська міська клінічна лікарня № 2» Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). 26 вересня 2023 року о 13:40 годині помер в лікарні. Згідно лікарського свідоцтва причина смерті – ушкодження внаслідок військових дій від вибуху.

 

Перейти до вмісту