Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

Котельні готові до роботи взимку, – “Полтаватеплоенерго”

Вже з наступного тижня відбудуться пробні пуски котелень, під час яких здійснюється остання перевірка готовності систем і мереж підприємства до опалювального сезону.

Про це повідомили у ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго”.

“Теплове господарство на старті нового опалювального періоду 2023-2024 рр.  ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго” докладає максимум зусиль, аби опалювальний період розпочався вчасно. Це стосується усіх видів робіт, що виконуються у період підготовки теплового господарства. Але, розуміючи складність проходження опалювального сезону в умовах війни і обстрілів енергетичної інфраструктури країни, підприємство подбало про забезпечення котелень автономними джерелами живлення, аби споживачі продовжували отримувати тепло і гарячу воду не зважаючи на будь -які критичні обставини”, – йдеться у повідомленні.

У “Полтаватеплоенерго” поінформували, що забезпечені генераторами найпотужніші котельні підприємства, що надають послуги для понад 147 тисяч споживачів, а це становить 80% від їх загальної кількості.

“Підприємство розуміє усю складність ситуації, тому планує придбати генератори за власні кошти, щоб пройти цей опалювальний сезон стабільно і з найменшим ризиком для своїх споживачів”, – зауважили у пресслужбі.

Нагадаємо, Дмитро Лунін закликав прискорити підготовку до опалювального сезону на Полтавщині

Перейти до вмісту