Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Пирятині попрощалися з захисником України Миколою Хандолу

9 серпня у Пирятині провели в останню путь захисника України Миколу Хандолу, який загинув 5 серпня внаслідок російського артилерійського обстрілу.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Пирятинської громади.

Слова співчуття родині – доньці, сестрам, всім, хто цього дня проводив в останню путь близьку та рідну людину, пролунали від секретаря міської ради Сергія Пазюка, заступника командира батальйону в/ч 3061 Максима Калішевського.

Микола Хандола народився він 6 квітня 1975 року в Пирятині. Протягом 1982-1993 років навчався у міській школі №6. У 1993 році був призваний на строкову військову службу. Після повернення вступив до Харківського державного університету сільського господарства, де отримав фах енергетика. Паралельно з навчанням працював на Пирятинському м’ясокомбінаті.

У вересні 2003 року розпочав службу в органах внутрішніх справ на посаді експерта-криміналіста. У 2012 році був призначений на посаду помічника начальника оперативного чергового чергової частини штабу Пирятинського РВ УМВС, у 2015 році – прийнятий на службу в поліцію, звідки у червні 2020 року звільнений через хворобу.

Після повномасштабного вторгнення Микола Хандола був мобілізований на захист України 5 березня 2022 року.

Фото: Facebook

Перейти до вмісту