Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві презентували поштову марку “Україна-мати”

У Полтаві презентували поштову марку “Україна-мати”

24 серпня з нагоди 32 річниці Незалежності України “Укрпошта” ввела в обіг нову поштову марку “Україна-мати”.

Спецпогашення відбулося у Полтавському юридичному інституті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Участь у заході взяли перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко, заступник начальника Полтавської ОВА Ігор Панченко, директор Полтавського регіону АТ “Укрпошта” Юрій Набасов та директор Полтавського юридичного інституту Ігор Криницький.

“Незалежність доводимо щодня” – саме під таким гаслом відзначаємо День Незалежності України цього року. Й це дійсно так. Кожного дня мільйони українців докладають максимум зусиль, аби наблизити перемогу. Завдяки військовим, які щохвилини боронять нашу країну, продовжили незмінну традицію спецпогашення марок від “Укрпошти”. Відсьогодні в обігу нова марка під назвою “Україна-мати”. Як і завжди, ця марка є символічною для українського народу. Монумент “Батьківщина-мати” – це візитівка нашої столиці та країни. Відтепер цей символ зафіксований і на філателістичній продукції в новому образі з тризубом. Віримо, що незабаром погасимо й переможну марку. Працюємо разом задля нашої перемоги! Слава Україні!”, – написав у Facebook Ігор Панченко.

На поштовій марці в інтерпретації художниці Зінаїди Кубар зображений відомий кожному українцю величний монумент, що височіє на Печерських пагорбах Києва і є одним з найвищих у світі (102 м, скульптор Василь Бородай).

Фото: Facebook  Ігоря Панченка

Перейти до вмісту