Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Горішньоплавнівській громаді попрощалася з військовим Володимиром Скорняковим

У Горішньоплавнівській громаді попрощалася з військовим Володимиром Скорняковим

Горішньоплавнівська громада попрощалася зі бійцем ЗСУ Володимиром Миколайовичем Скорняковим.

Про це повідомили у Горішньоплавнівській міській раді.

Володимир Миколайович Скорняков народився 7 квітня 1970 року в селі Горби Глобинського району Полтавської області. Після закінчення 8 класів нашої загальноосвітньої школи № 3 навчався в Комсомольському професійно-технічному училищі № 15, де здобув кваліфікацію машиніста бурового станка. У 1988 році розпочав свою трудову діяльність за спеціальністю на буровій дільниці Дніпровського рудоуправління Полтавського гірничо-збагачувального комбінату. У 1988-1990 роках проходив строкову військову службу. Після служби повернувся на комбінат, де працював до 2008 року. Потім тривалий час працював на підприємстві “МАГ”.

9 березня 2022 року був мобілізований на російсько-українську війну. 21 серпня 2023 року при виконанні службових обов’язків, вірний військовій присязі, солдат Збройних сил України Володимир Скорняков відійшов у вічність у селі Барвінівці Запорізької області. 

Скорнякова Володимира Миколайовича поховали з почестями в Горішніх Плавнях на території військового меморіалу “Їхні імена будуть жити вічно”.

Фото: Горішньоплавнівська міськрада

Перейти до вмісту