Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині створюють консультаційний центр для представників бізнесу

На Полтавщині створюють консультаційний центр для представників бізнесу

Сім громад Полтавської області долучилися до проєкту “Консорціум територіальних громад як запорука сталого розвитку малого та середнього бізнесу”.

Джерело: Полтавська ОВА.

Його реалізують у межах програми міжнародної співпраці “EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП”, фінансують Європейський Союз та уряд Німеччини і впроваджує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Учасники ініціативи – Оржицька, Решетилівська, Лохвицька, Машівська, Заводська, Білицька, Сенчанська громади.

Згідно з проєктом буде створено спільний консультаційний центр у форматі “єдиного вікна” на базі Агенції регіонального розвитку Полтавської області. Фахівці консультуватимуть підприємців, які працюють у селах, щодо створення та ведення бізнесу. Зокрема, надаватимуть роз’яснення, як розвити крафтове виробництво.

“Крафтове виробництво активно розвивається в Полтавській області. Підтвердженням цьому є проведення нещодавно бізнес-форуму в обласному центрі, – розповіла директор Агенції регіонального розвитку Полтавської області “Офіс євроінтеграції” Віта Клименко. – У форумі взяли участь понад 20 представників, які виготовляють продукцію з доданою вартістю. Крафтові вироби реалізують не лише в нашому регіоні, а й по всі Україні. Саме тому підтримка такого бізнесу на обласному рівні сприятиме відновленню економіки регіону, створенню робочих місць і забезпеченню продовольчої безпеки області”.

У межах діяльності Регіонального офісу міжнародного співробітництва Полтавської області громади, які беруть участь у проєкті, отримали комп’ютерну техніку й почали працювати над створення консультативних центрів.

Регіональний офіс міжнародного співробітництва – ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області й територіальної громади.

Фото: Полтавська ОВА

Перейти до вмісту