До Дня Незалежності на Полтавщині провели обласний турнір з волейболу серед ветеранів
18-19 серпня пройшов обласний турнір з волейболу серед ветеранів на Кубок голови обласної ради до Дня Незалежності України. Він спрямований на підтримку ЗСУ. Серед гравців спортсмени з Полтави, Харкова, Вінниці, Кривого Рогу, Києва та Донецької області.
Про це повідомили у Полтавській обласній раді.
У відкритті взяли участь голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, депутат обласної ради Олександр Кудацький, начальник Управління молоді та спорту Полтавської обласної військової адміністрації Марина Трохименко, голова Полтавської обласної федерації волейболу Сергій Котьман.
Хвилиною мовчання вшанували честь і пам’ять полеглих героїв у боротьбі за незалежність України.
“Сьогодні ветерани волейболу вкотре доводять, що можуть бути взірцем завзяття та витримки для молодих спортсменів. Бажаю командам справжнього волейболу, з сильними подачами, довгими розіграшами та міцними блоками. Незмінно дякую нашим захисникам та захисницям. Слава Україні!”, – наголосив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.
Фото: Полтавська облрада