Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Збирали гроші для ЗСУ: у Полтаві відбувся благодійний фестиваль зі спортивного танцю

В обласному центрі відбувся XI Відкритий благодійний фестиваль зі спортивного танцю «Полтавський вальс -2023», де за першість на танцювальному паркеті змагалися представники 27 клубів з різних куточків нашої країни.

Про це повідомив сайт Національного університету “Полтавська політехніка”.

“Вже вдруге поспіль за останній місяць головна спортивна зала Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” стала знаковою локацією для проведення неймовірно красивого та захоплюючого за рівнем виражених емоцій глядачів танцювального дійства – XI Відкритого благодійного фестивалю зі спортивного танцю «Полтавський вальс -2023», де за першість на танцювальному паркеті змагалися представники 27 клубів з різних куточків нашої країни. Вже традиційно змагання мали благодійну мету – підтримку мужніх українських захисників. Долучитися до добровільного збору коштів на підтримку Збройних Сил України міг кожен бажаючий”, – йдеться у повідомленні.

Упродовж дня видовищні виступи глядачам подарували представники танцювальних клубів «Golden Dance Club» та «Тріумф Плюс» з Дніпра, «Mstudio» з Києва, «Ekspromt», «Конфеті» з Краснограда, «Demovskyy Dance Club» та «Елегія» з Кременчука, «Мастерс» з Кривого Рогу, «Dance Sport Life» з Кропивницького, «Престиж – Клуб» з Ланни, «ASdance studio» з Лубен, «Step by Step» та «Контраст» з Охтирки, «Drive Dance», «Gross-M club», «Акцент», «Елегант», «Кристал», «Майстер -Данс», «Натхнення», «Ритм», «Тандем», «Фестиваль» та «Ювента» з Полтави, «Visa Dance» з Сум, «Dance Family» з Харкова та «Фрістайл» з Хорола.

фото: “Полтавська політехніка”.


Перейти до вмісту