Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Стартувала основна сесія НМТ: на Полтавщині учасників просять не розголошувати місця проведення

5 червня розпочалася основна сесія національного мультипредметного тесту. Вона триватиме до 23 червня, додаткова — з 11 по 24 липня. Для складання НМТ зареєструвались 11076 абітурієнтів з Полтавщини.

Про це повідомив на апаратній нараді 5 червня директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОВА Євген Кончаковський.

“З Полтавщини зареєструвалися 11076 осіб. Це – на 39% більше, ніж минулого року. Крім того, відбулися зміни у процедурі НМТ: цьогоріч третій блок — на вибір. Цього року найпопулярніші серед вибіркових предметів — історія України (близько 60%), іноземні мови (22,5%) та біологія (15,6%)”, – розповів Євген Кончаковський.

Директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОВА пояснив, що планується основна і додаткова сесії як для НМТ, так і для єдиного вступного іспиту та єдиного фахового випробування.

“Тобто основна сесія відбувається у червні для випускників шкіл, протягом червня-липня — для випускників І-го бакалаврського рівня. Відповідно, додаткову сесію складають ті учасники, які з об’єктивних причин не змогли скласти основну сесію або якщо тестування не відбулося через тривалу повітряну тривогу”, – розповів він.

Євген Кончаковський також додав, що в області проаналізовано стан закладів освіти та їх відповідність вимогам до тимчасових екзаменаційних центрів.

“Цьогоріч нам вдалося забезпечити усіх відповідним комп’ютерним обладнанням. З урахуванням безпекової ситуації визначено округи проведення НМТ, сформовано мережу тимчасових екзаменаційних центрів для проведення НМТ. З урахуванням безпеки інформація про те, які саме та де розташовані ці центри, не розповсюджується”, – додав директор Департаменту.

Також Євген Кончаковський закликав учасників не розголошувати місця проведення, а батьків та супроводжуючих осіб не збиратися біля тимчасових екзаменаційних центрів, щоб не підвищити ризик тривог та можливих провокацій.

 

 

 

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту