Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Під Полтавою для дітлахів влаштували свято

4 червня у пансіонаті “Зелена Діброва” благодійники влаштували свято для дітей з особливими потребами.

Дітвора щиро раділа й веселилася, беручи участь у різноманітних конкурсах та ігрових завданнях. Малечу з Полтавської організації Українського товариства сліпих запросила депутат Полтавської міської ради, волонтерка, мама двох чарівних донечок Тетяна Годяк.

“Люблю дітей і хочеться, щоб вони якнайшвидше мали мирне та щасливе дитинство. Так склалася доля і ми потоваришували з Полтавською УТОС. Дякую за постійні ініціативи Марина Бабец, які я з радістю підтримую. Для мене це особливі дітки, які мають порушення зору. Це дуже серйозна проблема сьогодення, з якою потрібно працювати комплексно на загальнодержавному рівні. Та нам командою вдалося досягти мети – створити свято, присвячене Дню захисту дітей, і отримати всім разом із батьками та дітками багато позитиву. Безмежно вдячна підтримці комплексу “Зелена Діброва”, Карену Сарибекяну, Самвелу Сарибекяну, моїм донечкам та друзям, Вікторії Кравченко, які завжди поруч! Маємо багато ініціатив, тож бажаючих запрошую, долучайтеся!”, – прокоментувала Тетяна Годяк.

Діти мали можливість насолодитися ласощами, приготованими чарівником кулінарії Самвелом Сарибекяном і отримали цікаві й яскраві подарунки.

“Ми завжди радо допомагаємо людям, у нас з 2014 року в пансіонаті живуть переселенці. Часто заїздять перепочити військові, які знають, що ми радо їх приймемо. А зустріти й пригостити малечу – особливе задоволення! Знаю, що Тетяна Годяк часто влаштовує для цих особливих дітей благодійні свята, для нас честь приєднатися й допомогти в організації!”, – розповів співвласник пансіонату “Зелена Діброва” Карен Сарибекян.

Марія Бойко

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту