Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині знижується рівень захворюваності на COVID-19, – Віктор Лисак

У Полтавській області спостерігається тенденція до зниження рівня захворюваності на COVID-19. Протягом минулого тижня лабораторно підтвердили 212 випадків захворювання на COVID-19.

Про це повідомив на апаратній нараді 5 червня директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОВА Віктор Лисак.

“Йде тенденція до зниження. За тиждень у Полтавській області захворюваність на COVID-19 знизилась на 32,8%. Крім того, кількість одужавших зростає. На сьогодні пацієнти ще отримують стаціонарну допомогу, проте немає пацієнтів, підключених до апаратів ШВЛ. Серед дитячого населення також знижується рівень захворюваності”, – зазначив Віктор Лисак.

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОВА додав, що протягом минулого тижня в області на 22% збільшилась кількість вакцинованих першою дозою, кількість щеплених другою дозою — на 66,9%. Також закликав, що надалі потрібно дотримуватися комплексу протиепідеміологічних заходів. 

“Маємо і надалі дотримуватися протиепідеміологічних заходів. Особливо це стосується місць масового скупчення та перебування людей. Це надзвичайно важливо, адже, окрім COVID-19, є ротавірусна, кишкова та інші інфекції”, – додав Віктор Лисак.

Перейти до вмісту