Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцьку спеціалізовану школу планують реконструювати, – Максим Калінін

Навчальний заклад у Кременчуці планують реконструювати в межах Програми з відновлення України на умовах співфінансування з Європейського інвестиційного банку й місцевого бюджету.

Про це повідомив заступник голови Полтавської ОДА Максим Калінін у Facebook.

“Побували й у Кременчуцькій спеціалізованій школі. Заклад планують реконструювати в межах Програми з відновлення України на умовах співфінансування з Європейського інвестиційного банку й місцевого бюджету. Оглянули відремонтоване укриття. Воно відповідає всім вимогам.
Також відвідали ЦНАП. Заклад у липні відзначить рік свого існування. Тут надають до 200 послуг для жителів усієї громади”, – йдеться у повідомленні.

Поряд триває ремонт приміщення. В ньому буде актова зала, в якій проводитимуть сесійні засідання, а також культурно-масові заходи для місцевих жителів.

Під час поїздки до Градизької громади Максим Калінін відвідали місцеву гімназію. Це опорний освітній заклад. У ньому навчаються 450 дітей.
Основний акцент – якісне укриття й безпека дітей. Сховище почали облаштовувати ще вкінці минулого літа, щоб відновити навчання офлайн. Адже, за словами вчителів, дистанційні занятя все одно не дають такого результату, як робота з учнями в класах. Під час тривоги спустившись до сховища, школярі продовжують навчання.


 

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту