У Лубенській громаді вперше проведуть фестиваль “ЗДОРОВʼЯ FEST”
8 липня у Лубнах проведуть фестиваль “ЗДОРОВʼЯ FEST”. Наразі вже розпочали підготовку.
Про це повідомили у Лубенській міській раді.
26 травня до виконавчого комітету Лубенської міської ради прибули з робочим візитом представники проєкту “Діємо для здоровʼя” – координаторка з питань комунікацій проєкту Марина Брага, менеджерка проєктів One Health Аліна Дзюбко та організатор логістики проєкту One Health Наталя Романяк. Розпочалася зустріч з наради у залі засідань виконавчого комітету, яку провела заступник міського голови Ірина Харченко, та на якій, окрім гостей, були присутні керівники структурних підрозділів виконкому і громадських організацій, що будуть задіяні у організації і проведенні цього заходу.
Ірина Харченко ознайомила представників проєкту “Діємо для здоровʼя” з командою, яка спільно з ними буде працювати над організацією цього дійства.
Продовжилось обговорення на місці можливої локації фестивалю – у парку ім. О.Донченка. Фахівці проєкту оглянули потенційне місце проведення заходу та детально ознайомили присутніх з переліком активностей, що будуть відбуватися у рамках фестивалю. Під час обговорення було визначено послідовність дій та роль кожного з присутніх в організації заходу.
“Захід подібного рівня організовується в Лубнах вперше, фестиваль має бути досить масштабним та цікавим і стане непересічною подією у житті громади. Тому, попереду на організаторів чекає значна робота та кропітка підготовка, але маємо впевненість, що ця робота дасть свої плоди у вигляді зміни ставлення громадян до свого здоровʼя та популяризації здорового способу життя”, – зазначили у міській раді.
Фото: Лубенська міськрада