Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавський район – один із кращих за багатьма показниками, – Дмитро Романов

Три роки тому, 25 травня 2020-го Указом Президента Дмитро Романов був призначений головою Полтавської районної державної адміністрації.

“Очоливши РДА, я сам докорінно змінив уявлення про роботу в державних органах влади. Вона дуже відповідальна, вимагає високої концентрації сил та уваги, вміння працювати командно для людей і на результат”, – повідомив Романов на своїй сторінці у Фейсбук.

На 2020 рік припав пік децентралізації. Через плинність кадрів колектив довелося формувати практично заново. 3 лютого 2021 року після адмінреформи Дмитро Романов очолив уже «новий» Полтавський район.

“Під час об’єднання 10 районів в один виникало чимало правових, юридичних колізій. Та ніколи в своїй роботі ми не займали позицію з’ясовування зон відповідальності, коли йшлося про добробут людей, безперебійність функціонування соціальної сфери”, – зазначив Дмитро Романов.

За його словами, зробили все, щоб перехідний період був максимально безболісним для жителів району, а фінансовий і соціально-економічний розвиток території лишився сталим. Після об’єднання Полтавський район був першим в Україні за темпами й кількістю викуплених земельних ділянок під шляхи «Великого будівництва» – понад 150 за 9 місяців 2021 року. Цього ж року вживали заходів для боротьби з пандемією коронавірусу.

“Працювали над розбудовою безпечного суспільства, реалізацією положень Закону України «Про основи національного спротиву». Удосконалювали систему надання адміністративних і соціальних послуг. Взаємодія з органами місцевого самоврядування з метою соціально-економічного розвитку регіону вийшла на якісно новий рівень. Нині Полтавський район – це 24 громади. Нас об’єднує тісна співпраця й абсолютне порозуміння. Наш район – один із кращих за багатьма показниками.” – підбив підсумки 2021 року очільник РВА.

2022 року ми переживали перші дні й місяці повномасштабного вторгнення. Відпрацювали систему оборони району й міста. Захистили територію від можливого втручання ворога.

“Дякую всій команді Полтавської РВА за чітку державницьку позицію. Незмінно виходити на роботу, коли ширяться чутки про зміну влади за 72 години, – це дійсно про сміливість, принциповість і любов до України”, – додав Дмитро Романов.

За словами Дмитра Романова, цього року РВА незмінно підтримує  наших захисників і захисниць та переселенців, системно працює над удосконаленням оборонних заходів, займається розробкою концепції військового ліцею в Полтаві, співпрацює з громадами.

Фото: Фейсбук Дмитра Романова

Система Orphus Поделиться на fb