Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Інтерактивну краєзнавчу кімнату відкрили у Гаркушинському СБК

У приміщенні Гаркушинського сільського будинку культури Миргородської громади відкрили інтерактивну краєзнавчу кімнату. Її облаштували власними силами працівники. Вони давно мріяли про те, аби у  будинку культури з’явилася ця кімната, де  зібрані експонати з історії Миргородського дивовижного краю. Цю ідею виношували декілька років, збирали старовинні речі, визначалися з місцем розташування. Кажуть, що дуже вдячні тим односельцям, які принесли речі та ділилися своїми спогадами. Спільними зусиллями вони відтворили українську хату ХIХ – ХХ століття.

Першими відвідувачами стали, звісно, жителі села, а потім відкрили двері до екскурсії діти. Вони виявили велику цікавість майже до кожного предмету, який зберігає цікаву історію, а односельці, потрапивши туди, де відтворено побут української хати, ніби переносяться в дитинство, і починають ділитися своїми спогадами та знаннями.  Наша історія житиме у пам’яті, про неї знатиме молодь, яка приходитиме до цієї кімнати, аби почути історія свого краю.

“Хочеться, щоб наші діти могли побачити і уявити побут своїх предків. Щоб мали шанобливе ставлення до своєї Батьківщини, її історії, повагу до народних традицій і звичаїв, фольклору, любов до рідної природи та мови. Завітайте до нас! Якщо у вас є річ, яка не потрібна, а викинути шкода, можете принести. Ми їй надамо друге життя,”- запрошують працівники будинку культури.

 

Фото – Миргородська міська рада

Система Orphus Поделиться на fb