Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Мачухах запрацювала чергова поліцейська станція

Нову поліцейську станцію відкрили 31-го березня у селі Мачухи, Полтавського району. З умовами роботи поліцейського офіцера громади та матеріально-технічною базою станції особисто ознайомився начальник Головуправління поліції Полтавщини Євген Рогачов, начальник Полтавської районної військової Адміністрації Дмитро Романов, голова Мачухівської селищної ради Валерій Білокінь, журналісти та місцеві мешканці.

Джерело: Відділ комунікації поліції в Полтавській області

Поліцейська станція Мачухівської тергромади запрацювала в селі Мачухи, по вулиці Історична, 1. Правопорядок на території підтримує старший лейтенант поліції Віталій Терновий. Він обслуговує 27 населених пунктів з населенням у понад 8,2 тисячі громадян. Віднині у розпорядженні поліцейського офіцера громади є сучасне службове приміщення, відповідне технічне оснащення,  боді-камера, а також службовий позашляховик «Renault Duster», споряджений стандартним набором корисних інструментів та пристроїв, що можуть стати у нагоді у будь-якій ситуації. На території обслуговування вже встановлені та працюють понад 60 камер відеонагляду, які громада отримала на умовах співфінансування за підсумками обласного конкурсу «Безпечна громада». 

“Ідея проєкту «Поліцейський офіцер громади» полягає в тому, що офіцер громади 24/7 знаходиться на території обслуговування. І мешканці, які потребують допомоги поліції, можуть отримати її негайно, не очікуючи прибуття наряду поліції з райцентру. Дякую органам місцевого самоврядування та всім, хто долучився до реалізації цього проєкту, за підтримку й розуміння важливості створення належного безпекового простору для людей. Поліція змінюється! Поліція реформується! І сьогодні ми бачимо яскраве цьому підтвердження”, – повідомив головний поліцейський області Євген Рогачов.

 

Довідково. На даний час проєкт «Поліцейський офіцер громади» втілено у життя в 25 тергромадах області. На Полтавщині працюють 36 поліцейських офіцерів громад, на яких покладено функції дільничного та ювенального інспектора, спеціаліста з контролю за обігом зброї, патрульного поліцейського, експерта у сфері безпекових питань, а також (за необхідності) парамедика. Окрім того, в умовах воєнного стану офіцери виконують роль оборонців, допомагають з логістикою та гуманітарними питаннями. 

 

 

Система Orphus Поделиться на fb