Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У ПУЕТ провели “Шевченківську ніч” науки

14 березня пройшла “Ніч науки” – традиційний науково-освітній івент, що відбувається уже четвертий рік поспіль у Полтавському університеті економіки і торгівлі.

Мета заходу – популяризація науки через наукові локації, які проходять в кампусі університету пізно ввечері. У цьому навчальному році “Ніч науки” відбувається вдруге.

Березень – не випадковий місяць для її проведення, оскільки цей захід організатори присвятили Тарасу Шевченку та загалом популяризації України та всього українського за допомогою науки. Ректор університету Олексій Нестуля модерував історичну локацію, де учасники досліджували історичний аспект денацифікації України.

Кафедра технології харчових виробництв і ресторанного господарства організувала майстер-клас з приготування вареників за автентичними рецептами, а кафедра готельно-ресторанної та курортної справи вчила своїх слухачів готувати жовто-блакитні коктейлі. Надзвичайно актуальною була локація кафедри маркетингу, де слухачам запропонували створити бренд України.

І в продовження тематики маркетингу і торгівлі – локація кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи “Купуй українське”. На цій локації учасниками запропонували дослідити маркування продукції, представленої на вітчизняному ринку, навчитися розрізняти штрих-коди та ідентифікувати товарні знаки.

Найкреативнішу локацію цього разу представила кафедра комп’ютерних наук та інформаційних технологій (учасники поринули у світ віртуальної реальності). Не менш креативною і сучасною була локація проректора з науково-педагогічної роботи Юрія Матвієнка, де учасникам запропонували опанувати секрети виготовлення дронів.

А любителі книг та літературного мистецтва змогли долучитися до розмови про українського Генія Тараса Шевченка разом із Вітою Сарапин.

До організації заходу долучився проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Манжура, дирекція інституту денної освіти, науково-організаційний відділ, студентська рада та департамент маркетингу.

“Ми щиро вдячні студентам ПУЕТ, студентам коледжів, школярам та вчителям, що завітали на захід. Усі учасники отримають електронні сертифікати за участь. Освіта – наша зброя. Плануємо і надалі цікаві науково-освітні заходи”, – розповіла директорка навчально-наукового інституту денної освіти ПУЕТ Аліна Ткаченко.

Фото: ПУЕТ

Перейти до вмісту