У Полтавській обласній філармонії виступить “Онейроїд”
8 квітня у Полтавській обласній філармонії відбудеться концерт гурту “Онейроїд”.
Початок о 18:00.
За майже 30 річну творчу діяльності були створені більш ніж 26 альбомів та концертних програм в різноманітних стилях. Музика гурту цілком відповідає його назві – в даний момент це суміш різноманітних стильових течій від джазу до рок’н’ролу. В творчому доробку гурту є пісні різними мовами: українською англійською та німецькою.
Учасники колективу ведуть активну концертну, фестивальну та волонтерську, діяльність а також працюють у студії над новими творами.