Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся випуск перших в Україні магістрів з “Освітньої робототехніки”

Днями у Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулося вручення дипломів випускників першої в Україні освітньої програми магістерського рівня “Освітня робототехніка”.

Цьогорічний випуск справді став міжнародним, оскільки дипломовані магістри з освітньої робототехніки мають можливість впроваджувати отримані в ПУЕТ знання та практичні навички у Латвії, Німеччині та Чехії. Кожен магістр завдяки отриманим компетенціям став висококваліфікованим педагогом-інноватором, готовим фахово впроваджувати надсучасні освітні STEAM-технології в закладах освіти України. За їх плечима вивчені курси «Технології освітньої робототехніки», «Креативне програмування та методика його викладання», «Технології віртуальної та доповненої реальності в освітньому процесі», «STEAM-технології в освіті», «Програмування роботизованих пристроїв» та багато інших.

Ставши учителем робототехніки, магістри матимуть можливість впроваджувати свої авторські методики у викладанні одного з наймолодших та найперспективніших шкільних предметів та модернізувати освітню галузь України задля її розвитку та набуття учнівською молоддю компетенцій, важливих для розбудови сучасної високотехнологічної держави.

Фото: ПУЕТ

Система Orphus Поделиться на fb