Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві юних вокалістів запрошують взяти участь в конкурсі “Душі пісенної криниця”

21 квітня 2023 року відбудеться обласний дистанційний пісенний конкурс “Душі пісенної криниця”. Організаторами виступили Департамент культури і туризму Полтавської ОВА, обласний методичний кабінет навчальних закладів мистецтва та культури і Гадяцький коледж культури і мистецтв імені І. П. Котляревського. До участі у конкурсі запрошують учнів мистецьких і загальноосвітніх шкіл, студій, гуртків закладів освіти та культури.

  • Конкурсні вимоги:

номінації :
– народна пісня (сольне виконання);
– народна пісня (мала форма: дует, тріо, квартет; ансамбль);
– вікова категорія учасників – 14-18 років;
– твори виконуються українською мовою наживо під фонограму «мінус 1», живий музичний супровід («Троїсті музики», баян, фортепіано інше, або a cappella). Тільки для солістів – допускається бек-вокал, у випадку, якщо він не є основною темою.

  • Технічні вимоги до запису відео:

– дозволяється використовувати зовнішній мікрофон (без обробки аудіо-сигналу);
– відеозйомка повинна проводитися без виключення і зупинки відеокамери, з початку і до кінця виконання твору, без монтажу. Під час виконання програми на відео повинні бути чітко видні руки, інструменти та особа виконавця в залежності від номінації. У ансамблевій номінації повинні бути чітко видно всі учасники ансамблю;
– допускається аматорський формат при дотриманні всіх інших умов конкурсу.

У разі невідповідності відеозапису технічним вимогам конкурсу, надіслана заявка розглядатися не буде. З метою запобігання плагіату та дотримання норм доброчесності, додати супроводжувальний лист за підписом керівника навчального закладу, який підтверджує достовірність виконання програми виконавцем.
Детальніше з вимогами участі в конкурсі можна ознайомитися на сайті коледжу.

Заявки приймаються до 13 квітня. Деталі можна уточнити за телефоном 050-022-87-55, [email protected].

Перейти до вмісту