Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді стартував проект соціальної підтримки вимушених переселенців

У Миргороді стартував новий проект “Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб”.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Його впроваджуватимуть спільно з благодійною організацією «Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”, який реалізується за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, розповів регіональний координатор БФ “ССД” у Полтавській області Роман Широких під час зустрічі з міським головою Сергієм Соломахою, його заступницею Наталією Молочко та начальником управління соціального захисту Анатолієм Чорнобаєм.

Під час зустрічі обговорили заходи, спрямовані на соціальний захист та підтримку ВПО. Проектом передбачено надання матеріально-технічної допомоги інституціям соціального захисту; підтримка громад в оновленні соціальних паспортів; посилення, надання консультативно-методичної підтримки працівникам системи соціального захисту населення; надання консультаційної та інформаційної підтримки ВПО; сприяння реєстрації ВПО.

“Для нашої громади цей проект – актуальний і важливий. Адже з початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну, більше 10 тисяч ВПО поселилися на території Миргородської громади. Реалізація запланованих проектних заходів спільно з управлінням соціального захисту, зокрема, і оновлення соціального паспорту, упорядкує цей напрямок роботи”, – наголосив міський голова Сергій Соломаха.

Фото: Миргородська міськрада

Система Orphus Поделиться на fb