Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Представники Пирятинської громади стали переможцями конкурсу “Тарасовими шляхами”

43 дітей з 9 навчальних закладів Пирятинської громади: ліцею та його філії, ліцею № 4 та його Дейманівської філії, ліцею № 6, Березоворудської, Вишневецької, Куріньківської, Новомартиновицької, Теплівської шкіл, Давидівської філії та Пирятинського центру дитячої та юнацької творчості, – взяли участь у І етапі VI обласного конкурсу читців «Тарасовими шляхами», який проходить незадовго до Шевченківських днів.

Конкурс проводився у трьох вікових групах. Конкурсанти презентували твори Тараса Шевченка та про Шевченка, також була представлена авторська поезія. Журі конкурсу оцінювали виконавську майстерність, костюми учасників, а також творчий підхід та музичний супровід читців творів.

У кожній віковій групі було визначено переможців та призерів, які нагороджені грамотами. У молодшій віковій групі перемогу здобула учениця ліцею Юлія Бабельник. У середній віковій групі кілька переможців: учениця Березоворудської школи Надія Тихолаз, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Дар‘я Семенина та учениця ліцею № 4 Вікторія Стецюра. У старшій віковій групі найкращим став вихованець ЦДЮТу Назар Алекперов.

7 березня переможці представляли Пирятинську громаду на ІІ етапі обласного конкурсу в Полтаві. Повернулися із нагородами. Дипломом лауреата ІІ ступеня нагороджено Дар’ю Семенину, вихованку Пирятинського ЦДЮТ (керівник – Маргарита Богун) з віршем Лесі Храпливої-Щур “Тарас Шевченко”. Дипломом лауреата ІІІ ступеня – Надію Тимхолаз, учениця Березоворудської школи (керівник – вчитель української мови та літератури Наталія Черняк). Читала уривок поеми Тараса Шевченка “Лебедин”. Також грамотою відзначено за декламування власної поезії “Звернення до Шевченка” Назара Алекперова, вихованця Пирятинського ЦДЮТ (керівник – Маргарита Богун).

Фото – Пирятинська громада

Марія Бойко

Система Orphus Поделиться на fb