Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині простились із військовим який загинув на Донеччині

20 березня Глобинщина попрощалася ще з одним своїм Героєм-захисником, Василем Іващенком.

Про це повідомили на офіційній сторінці Глобинської громади у Facebook.

14 березня під час виконання службового обов’язку в населеному пункті Часів Яр Бахмутського району Донецької області Василь Іващенко загинув .

Народився Василь 25 червня 1992 року в селі Петрівське Старобешівського району Донецької області.

У 1996 році його сім’я переїхала до села Великі Кринки, де зростав, мужнів, навчався. У 2008 році, закінчивши Великокринківську загальноосвітню школу І-ІП ступенів, Василь вступив до Кременчуцького професійного ліцею нафтопереробної промисловості та у 2011 році отримав спеціальність газозварювальника. Працював у ПП «Райагробуд», ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт», ТОВ НВП «Глобинський м’ясо-молочний комплекс».

14 листопада 2022 року Василя призвали на військову службу під час мобілізації. Захисник проходив службу на посаді сапера інженерно-саперного взводу 2-го аеромобільного батальйону 77 окремої аеромобільної бригади.

“Ми завжди маємо пам’ятати ціну свободи та незалежності, яку продовжує платити наш народ кожного дня. Василь прагнув мирного майбуття для нашої Незалежної України, заради цього й поліг на полі бою. Віримо, що Герої, які віддають своє життя за нашу Батьківщину, не вмирають, а стають «Лицарями світла». Їхні душі відлітають на небеса й звідти захищають нас усіх”, – йдеться у повідомленні. 

“Світла пам’ять мужньому воїну, щирі співчуття рідним!”.

Перейти до вмісту