Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині 47% громад мають Стратегії розвитку, – Дмитро Мандріков

У Полтавській ОВА працюють над розробкою Стратегії розвитку області. Зокрема, вже завершили розгляд другого етапу пропозицій. У громадах розробляють власні Стратегії. Відтак, 28 – вже затвердили відповідний документ, у 32 – Стратегії розвитку відсутні.

Про це повідомив 27 березня на апаратній нараді директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОВА Дмитро Мандріков.

“Наразі Полтавська ОВА активно працює над внесенням змін до Стратегії розвитку області. Громади також розробляють власні Стратегії. На 1 січня затверджені Стратегії розвитку мали 28 тергромад (47%), у 32 – відсутні (53%)“, – розповів Дмитро Мандріков.

За інформацією директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОВА, у Кременчуцькому районі 6 громад мають затверджені Стратегії, у 6 – відсутні, у Лубенському — 2 затверджені, немає – у 5 тергромадах, у Миргородському — 11 затверджені, у 6 — відсутні, у Полтавському — 9 затверджені, немає – у 15.

На першому етапі розробки Стратегії розвитку знаходяться 22 тергромади, ще три – пройшли два етапи. Планують затвердження на грудень-жовтень 2023 року.

“До розробки Стратегій залучили 22 експертів. Працівниками Департаменту опрацьовано проєкти Стратегій трьох громад — Терешківської, Гадяцької та Заводської. Ми надали відповідні висновки та рекомендації. Шість громад мають мінімальний рівень розробки — Великосорочанська, Коломацька, Новогалещинська, Новооржицька, Семенівська, Щербанівська ТГ”, – зазначив Дмитро Мандріков.

Перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко наголосив, що під час розробки Стратегії необхідно врахувати індикатор розвитку громад.

“Наприклад, збільшення кількості місцевих цільових програм, збільшення віку проживання мешканців у громаді, наявність програм щодо поводження з ТПВ, кількість вироблених товарів та послуг, спорт, волонтерство”, – додав Олександр Лемешко.

Перейти до вмісту