Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство 

У Щербанівській громаді відкрили Клас безпеки

16 лютого у Щербанівському ліцеї Полтавського району відбулося урочисте відкриття Класу безпеки.

Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС у Полтавській області.

Співробітники ДСНС нагадали школярам правила пожежної безпеки, піротехніки роз’яснили алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Працівники поліції розповіли обов’язки і права пішоходів, а представники Червоного Хреста України навчали домедичній допомозі людині при різних видах травм.

За особистий внесок у створення Класу безпеки рятувальники відзначили грамотою Головного управління директорку Щербанівського ліцею Наталію Драч. Також, надзвичайники вручили тематичну поліграфічну продукцію, яка створена у співпраці з UNICEF Ukraine.

У новоствореному інформаційно-профілактичному просторі, використовуючи сучасні дидактичні матеріали, навчальні системи для учнів будуть проводитися цікаві заняття з правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту.

Рятувальники зауважували, що дуже важливо зацікавити дітей, створити належні умови для розвитку та всебічного пізнання, а сьогоднішній захід і відгуки школярів довели правильність обраного напрямку подачі корисної, життєво важливої інформації.

Фото: ДСНС

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту