Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині попрощалися з трьома воїнами, які загинули, обороняючи Україну від рашистів

У Полтавській області попрощалися з Євгенієм Куликом, Андрієм Дєдовим та Олександром Воробйовим, які загинули на війні з російськими окупантами.

5 лютого у Зіньківській громаді прощалися із військовослужбовцем Збройних Сил України Євгенієм Олеговичем Куликом, повідомили на фейсбук-сторінці Зіньківської міської ради.

Йому було лише 23 роки.

“Євгенія з військовим позивним “Лис”, я знав з першого дня, відколи він прийшов до нас у підрозділ. Він був командиром відділення нашого підрозділу. За досить короткий час, Євгеній став для нас не просто товаришем, другом, побратимом… Він став для нас братом. Його смерть – надзвичайно важка втрата для нашої сім’ї, нашого підрозділу. Це була дуже смілива та хоробра Людина, універсальний солдат, добрий снайпер, хороший розвідник, гарний протитанкіст, найкращий кулеметник. “Лис” назавжди залишиться у наших серцях та нашому строю”, – сказав командир підрозділу “Центурія”, побратим Євгенія Віталій Авраменко.

Жовто-блакитний стяг військові вручили батькам Героя на вічну пам’ять про подвиг сина, Захисника і Героя України. Похоронили Євгенія з військовими почестями на центральному кладовищі Зінькова.

5 лютого у Пирятині попрощалися з солдатом Андрієм Дєдовим, який загинув 30 січня. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Пирятинської громади.

Слова співчуття рідним та близьким Захисника під час прощального мітингу висловили міський голова Андрій Сімонов, військовий комісар Олександр Грицун.

Горішньоплавнівська громада 4 лютого провела в останню путь Воробйова Олександра Трохимовича, тренера з боксу, активного громадського діяча, патріота Батьківщини. Про це повідомили у Горішньоплавнівській міській раді.

Олександр Воробйов народився 2 березня 1967 року в селищі Новополтавка Миколаївської області. У 1980 році разом з родиною переїхав до Горішньоплавнівської громади. У 1984 році закінчив середню школу №2 і в цьому ж році вступив до Комсомольського спеціалізованого професійно-технічного училища №15, яке успішно закінчив у 1986 році за спеціальністю “Помічник машиніста тепловоза”. Із 1986 по 1988 рік проходив строкову військову службу в лавах Збройних сил, був учасник бойових дій в Афганістані.

Із 1989 по 1994 – навчався в Черкаському державному педагогічному інституті за спеціальністю “Учитель фізичної культури”. Потім жив і працював у селищі Чорнобай Черкаської області.

Олександр Воробйов – засновник і керівник «Військово-патріотичного клубу “Воля Холодного Яру”. Згодом був обраний депутатом Чорнобаївської селищної ради.

Із початком російської агресії 2014 року вступив у добровольчий український корпус «Правий сектор». 24 лютого 2022 року Олександр Трохимович знову став на захист рідної землі. 29 січня 2023 року під час виконання бойового завдання внаслідок мінометного обстрілу командир стрілецького відділення старший солдат Збройних сил України героїчно загинув біля населеного пункту Вугледар Донецької області.

Поховали старшого солдата Збройних сил України Олександра Трохимовича Воробйова на кладовищі с.Салівки Східного старостинського округу.

Нагадаємо, 4 лютого у Полтаві попрощалися із В’ячеславом Хорольським, Сергієм Погрібним та Костянтином Фурсовим, які загинули, обороняючи Україну від російської навали.

 

Фото: фейсбук

Система Orphus Поделиться на fb