Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Кольори білого континенту”: у Миргороді відкрили благодійну фотовиставку

Світ української Антарктики можна переглянути на персональній виставці фотокартин Сергія Глотова “Кольори білого континенту”, що з 1 грудня експонується у Миргородському краєзнавчому музеї. Організували виставку свого випускника колектив факультету природничих наук Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Автор фотокартин Сергій Глотов – творча різнобічна особистість, науковець-ентомолог, талановитий фотохудожник, волонтер. Нині він у складі наукової експедиції працює на станції Вернадського, допомагає ЗСУ та фіксує життя засніженого континенту.

Представлені на виставці картини – це роботи, відзняті у 2022 р. на українській антарктичній станції “Академік Вернадський”, о. Галіндез, архіпелаг Аргентинські острови в Антарктиці, розповіли викладачі Луганського вузу, факультети якого евакуювалися і працюють на території нашої громади.

Виставка є благодійною, тож кожен може залишити донат на ЗСУ та придбати авторські фотокартини. Всі зібрані кошти будуть перераховані на потреби ЗСУ.

Фотовиставка триватиме упродовж грудня, а після її завершення, частину фотографій передадуть для оформлення шкільних укриттів.

Фото: Миргородська міськрада

Система Orphus Поделиться на fb