Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

З початку року від полтавських платників надійшло майже 252 млн. грн. податку на майно з фізичних осіб

В Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомили, що станом на початок листопада 2022 року на податковому обліку ГУ ДПС Полтавщини перебувають 384000 платників податку на майно з фізичних осіб, в тому числі: 352983 платника плати на землю з фізичних осіб, 30996 платників по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з фізичних осіб та 21 платник транспортного податку з фізичних осіб.

Згідно із вимогами Податкового кодексу України, фізичні особи сплачують податок на підставі податкового повідомлення-рішення відповідно до встановленої форми, в якому зазначається сума податку та яке орган ДПС надсилає громадянину.

Податок сплачується фізичними особами впродовж 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

За десять місяців поточного року до місцевих бюджетів Полтавської області забезпечено надходження в сумі 251,9 млн. грн. податку на майно з фізичних осіб.

В Головному управлінні ДПС в області підкреслили, що постійно перебувають на зворотному зв’язку з платниками використовуючи такі можливості, як: гарячi лінії та комунікаційну податкову платформу,  субсайт Головного управліня ДПС у Полтавській області вебпорталу ДПС, офіційну сторінку ГУ ДПС в області у соціальній мережі Фейсбук, а також You Tube канал Головного управління ДПС у Полтавської області .

Система Orphus Поделиться на fb