Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві обговорили перспективи подальшої допомоги ВПО з представниками Японії

19 та 28 жовтня відбулися дві робочі зустрічі представників ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”, Полтавського університету економіки і торгівлі, DVV International Ukraine, Shanti Volunteer Association (公益社団法人 シャンティ国際ボランティア会) в рамках україно-японського проєкту “Livelihood Rehabilitation Assistance and Food/NFI Distribution Project for IDPs in Ukraine”. Обговорили конкретні кроки взаємної співпраці.

ВПО отримають цілеспрямовану підтримку і можливість навчання за програмами адаптації та перекваліфікації в Центрі освіти дорослих.

З початком війни ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” разом з Полтавським університетом економіки і торгівлі допомагає ВПО, які змушені були покинути свої домівки (перших переселенців виш прийняв вже 25 лютого 2022 року).

Керівником проєкту “Livelihood Rehabilitation Assistance and Food/NFI Distribution Project for IDPs in Ukraine”від ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” призначена Ольга Стефанюк, яка разом з родиною у 2014 році змушена була переселитися з Криму.

За програмою розвитку ООН «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» ще у 2015 році, вона та інші викладачі та студенти, які потерпали від вторгнення рф на територію України, отримали можливість адаптуватися в Полтаві завдяки підтримці саме уряду Японі. Сьогодні вона небайдужа до чужої біди, бо знає, як то бути переселенкою.

Фото – ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини»

Марія Бойко

Система Orphus Поделиться на fb