Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Новосанжарській громаді відзначили переможців творчого конкурсу малюнків

Голова Новосанжарської громади вручив грамоти та подяки переможцям, які брали участь у конкурсі малюнків та фотоконкурсі, присвяченому Дню селища. На жаль, з різних причин вчасно відзначити талановитих діток не вдалось. Та попри все, переможці отримали грамоти, подяки та призи, – повідомили в Новосанжарській селищній раді.

Участь брало 53 талановитих дитини. Отже, за результатами вподобайок перемогу у онлайн-конкурсі дитячих малюнків «Я люблю своє рідне селище» отримали:

  • в категорії до 6 років: І місце – Скубій Діана, 5 років; ІІ місце – Коба Яна, 5 років; ІІІ місце – Біденко Давид, 5 років
  • в категорії від 7 до 12 років: І місце – Марченко Поліна, 10 років; ІІ місце – Олійник Дмитро, 10 років; ІІІ місце – Коба Діана, 9 років
  • в категорії від 13 до 18 років: І місце – Сліпко Ярослава, 13 років, ІІ місце – Рубайко Поліна та Голяник Георгій.

За результатами онлайн-фотоконкурсу «Нові Санжари в об’єктиві» переможцями стали:
І місце – Степанов Матвій та світлина Нових Санжар взимку; ІІ місце – виконавець Матвієнко Сергій зі світлиною його синочка у пшеничному полі; ІІІ місце – виконавець Осовець Вадим та світлина «У сосновому лісі».

«Приємно усвідомлювати, що у нас ростуть прекрасні діти: розумні, талановиті, завзяті, творчі і душевно багаті! Вдячний батькам за підтримку, адже як важливо вчасно помітити талант своєї дитини і всіляко його підтримувати і розвивати. Сподіваємось, що наступного року проведемо ще більше цікавих, творчих конкурсів, головне – під мирним українським небом», – прокоментував подію голова Новосанжарської громади Геннадій Супрун.

Фото – Новосанжарська громада

Марія Бойко

Система Orphus Поделиться на fb