Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Tesla “відкликає” понад 321 тис. автомобілів через програмний збій у роботі задніх ліхтарів

Компанія Tesla відкликає понад 321 тис. електромобілів через програмний збій, в результаті якого задні ліхтарі на деяких автомобілях працюють неправильно. Як свідчить заява, подана в Національну адміністрацію безпеки дорожнього руху США, відкликання поширюється на деякі автомобілі Model 3 2023 року та Model Y з 2020 по 2023 рік.

Джерело: ITC.ua

Tesla повідомляє, що задні ліхтарі з однієї або обох сторін автомобіля можуть «переривчасто загорятися» через проблему, «яка може призвести до помилкового виявлення несправності під час процесу пробудження автомобіля». NHTSA заявляє, що це може збільшити ризик зіткнення в темних умовах.

Зазначається, що Tesla не отримувала жодних повідомлень про травми чи аварії, пов’язані з цією проблемою. Як і в більшості випадків із відкликанням автомобілів компанія Tesla розв’язує цю проблему за допомогою бездротового оновлення програмного забезпечення.

Це вже 19-е відкликання електромобілів Tesla цього року. Тижнем раніше компанія відкликала майже 30 тис. автомобілів Model X через проблему, яка могла призвести до неправильного спрацювання подушки безпеки переднього пасажира при зіткненнях на «низькій швидкості». Це могло призвести до травм, якщо на передньому сидінні була маленька дитина.

Система Orphus Поделиться на fb