Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавським школярам роздали світловідбивачі

16 листопада, у межах Тижня безпеки дорожнього руху, працівники Полтавської ОВА разом із представниками управління Укртрансбезпеки роздавали школярам світловідбивачі. 

У межах акції “Засвітись – збережи своє життя” захід організували для учнів початкових класів Полтавського навчально-виховного комплексу №16, повідомили у Полтавській ОВА.

“Ввечері, коли в українських містах відсутнє вуличне освітлення, пішоходи стають практично невидимими. Тому дуже важливо мати світловідбивні елементи на одязі. Тож в межах обласної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху роздаємо жителям області світловідбивні брелки й браслети та проводимо ознайомчі інструктажі”, – наголосив головний спеціаліст відділу розвитку інфраструктури транспорту та організації пасажирських перевезень Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської ОВА Олексій Букань.

Флікери допоможуть бути помітними на дорозі, й водії зможуть вчасно побачити пішохода та зупинити авто.

“У темний час доби водії не завжди можуть вчасно помітити пішохода, якщо той не має світловідбивного елемента на собі. Саме це одна з найпоширеніших причин ДТП. Тому сьогодні в ігровій формі розповідаємо діткам про те, як правильно рухатись узбіччям, проїзною частиною, переходити вулицю та позначати себе на дорозі у темну пору доби”, – розповіла старший державний інспектор відділу державного нагляду Державної служби безпеки на транспорті Ольга Швардак.

Директор Полтавського навчально-виховного комплексу № 16 Віктор Явтушенко наголосив, що такі заходи про безпеку й здоров’я дітей є важливими.

“Діти дуже радіють коли до них приходять спеціалісти, професіонали своєї справи та розповідають просто про складне. Із задоволенням користуються отриманими флікерами та діляться із друзями отриманими знаннями”, – додав Віктор Явтушенко.

Довідково: Тиждень безпеки дорожнього руху проводиться у рамках Другого Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху 2021-2030 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН А/74/L.86 “Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі”, за ініціативою Міністерство охорони здоров’я України та підтримки Міністерство інфраструктури України.

Фото: Полтавська ОВА

Система Orphus Поделиться на fb