Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міграційна служба Полтавщини нагадує: стати на облік внутрішньо переміщених осіб та почати отримувати виплати можна без паспорта

З метою допомоги людям, які перемістилися із зони бойових дій та втратили документи, Кабміном ухвалено документ для ВПО.

Нагадуємо, внутрішньо переміщені особи можуть отримувати соціальні послуги та виплати на основі довідки від Державної міграційної служби України або Є-документа. Тобто переселенці можуть ставати на облік, реєструватися та отримувати допомогу від держави як внутрішньо переміщені особи навіть без наявності паспорта.

Джерело: УДМС України в Полтавській області

Так, на сьогодні Міграційна служба Полтавської області з серпня місяця поточного року видала вже 1046 довідки переселенцям для Управління соціального захисту населення.

Тож Полтавщина продовжує допомагати та оперативно реагувати на потреби людей, які постраждали від російської агресії.

До відома. Відповідна норма передбачена постановою Кабінету Міністрів від 1 липня 2022 року №755, ініційованою Мінреінтеграції спільно з Мінсоцполітики та Державною міграційною службою України. Вона має “спростити життя людям, які перемістилися із зон бойових дій та втратили документи”.

Перейти до вмісту